English version
Facebook YouTube
Agricola
Mecenat

Dołącz do nas.

Szanowny kolego,

Czy czasami nucisz sobie jakieś piosenki, może przy goleniu? Czy lubisz śpiewać? Czy chciałbyś poznać interesujących ludzi?

Zapraszamy do nas. Przyjdź na próbę, posłuchaj jak śpiewamy. Nie musisz od razu śpiewać. To Cię do niczego nie zobowiązuje. Posiedzisz, posłuchasz…. Środa wieczorem!

Nam będzie bardzo miło, gdy któregoś dnia ponownie przyjdziesz i powiesz, że chciałbyś spróbować śpiewać w naszym chórze. Nasza dyrygentka sprawdzi wtedy skalę twojego głosu i zależnie od tego usiądziesz wśród tenorów, barytonów lub basów.

Jeśli kochasz muzykę i masz sporo wolnego czasu to nasz chór będzie dla Ciebie idealny. Tu będziesz mógł obcować z muzyką. Oderwiesz się od codziennych spraw koncentrując swoją uwagę na czystości dźwięku, harmonii, rytmie. Muzyka to najlepszy relaks pomimo iż trzeba jej poświęcić sporo ćwiczeń.

Jeśli jednak nie masz wolnego czasu to nic nie szkodzi. Próby odbywają się tylko raz w tygodniu w środy wieczorem i zawsze jakoś można wygospodarować sobie te przysłowiowe 2 godzinki. W naszym chórze mamy 4 kolegów którzy dojeżdżają na próby z daleka, jeden z Miechowa, drugi z Myślenic, trzeci z pod Radomia a czwarty z Cieszyna. Tak ich wciągnęło śpiewanie w chórze!

Podstawą naszego chóru są ludzie i relacje między nimi.

W naszym chórze będziesz mógł rozwijać się wokalnie. Cenne uwagi dyrygentki bardzo szybko poprawią emisję twojego głosu. Będziesz mógł też skorzystać, jeśli będziesz chciał z indywidualnej próby emisyjnej.

Nie przejmuj się tym czy twoje predyspozycje do śpiewania w chórze są wystarczające. Nie poddawaj się szybkiej negatywnej samoocenie a pozwól ocenić się naszej dyrygentce, przemiłej zresztą osobie.

Nie znasz nut, to też żadna wymówka. W naszym chórze liczy się dobry słuch i wrażliwość muzyczna. Większość naszych kolegów nie zna nut ! Jesteśmy przecież chórem amatorskim ale wszyscy kochamy muzykę.

Do naszego chóru ciągle dołączają nowi koledzy i każdy jest tak samo serdecznie przyjmowany.

Serdecznie zapraszamy na najbliższą próbę. Przyjdź, do niczego to nie zobowiązuje ! (M.A.)

Spotykamy się w każdą środę o godzinie 18:30 w  Klubie ARKA w Krakowie.

Adres: Al. 29 Listopada 50, 31-425 Kraków